oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google YOLUMUZU GÖZLEYEN MİLYONLAR VAR | Yardım Haberleri

YOLUMUZU GÖZLEYEN MİLYONLAR VAR

Uluslar arası İşbirliği ve Yardımlaşma Derneği  IBS  Habeşistan’da (Etiyopya) yaptığı faaliyetler sırasında ibretlik olaylara şahitlik ediyor.

Erzak dağıtımı için gittikleri bir bölgede, erzak torbalarını evleri tek tek ziyaret edip veriyorlar. IBS

yetkilileri Türkiye’den geldiklerini  söyleyip hayırseverlerimiz ve milletimiz için hayır duaları isteyip ayrılıyorlar.Yine böyle bir erzak dağıtımı esnasında yaşadıklarını anlatan bir IBS yetkilisi, erzak dağıtımı için bir evin önünde durup selamlaşıp erzağı teslim ettik ve müsaade isteyip evden ayrıldık. Bir miktar evden uzaklaştık ki bir kadın bize seslenerek arkamızdan geliyordu. Biz biraz telaşlandık ve tercümanımıza yaşlı kadının ne dediğini sorduk. Yaşlı kadın o kadar heyecanlıydı ki bizde tercümanımıza heyecanlı bir şekilde bakıyorduk. Tercümanımız  tercüme etmeye başladı ve yaşlı kadın ben 80 yaşındayım, ölmeden önce benim dedem dedi ki Osmanlı geri gelene kadar biz mahvolduk Neden bizi unuttunuz? Siz nasıl insanlarsınız? Siz neredesiniz? Şimdiye kadar neden gelmediniz?

Orada faaliyet içerisindeki bütün ekip göz yaşlarımızı tutamadık ve yaşlı kadının elini öptük, kelimeler adeta boğazımıza düğümlendi. Yaşlı kadına İNŞALLAH bundan sonra daha sık geleceğiz diyerek yolumuza devam ediyoruz.

Adaletle hüküm sürmüş Osmanlı Devletinin mirasçısı olan Türk milletinden milyonlarca yardım bekleyen mazlum var. Bu mazlum insanların gözleri, Türkiye’den gelecek olan bir haberde.

Hayırseverlerimizin sadaka,zekat,kurban,adak kurban ve diğer bağışlarınız bu ihtiyaç sahibi mazlum insanlara ulaştırılıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir