oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google Yetim Çocuklara Sinema Etkinliği | Yardım Haberleri

Yetim Çocuklara Sinema Etkinliği

Dünya İnsan Hakları Günü dolayısı ile İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İyilikder Suriyeli yetim çocuklar için sinema etkinliği düzenledi.

İyilikder Kilis Temsilciliğinden yapılan açıklamada, yetim çocuklar derneğin hizmet binasında film izleyerek gönüllerince eğlendi.

Kilis Yetim Koordinatörü Neslihan Erol’un yaptığı açıklamada bir buçuk senedir şehirde çeşitli faaliyetlerde bulunduklarını ifade etti. Düzenli bir şekilde yetim çocuklar için farklı etkinlikler düzenlendiklerini anlatan Erol, bu vesile ile yetim çocuklarla gönül bağı kurmaya çalıştıklarını söyledi.

Bugün 25 yetim çocuk ile eğlence ve film etkinliği yapıldığını söyleyen Erol, Hizmete başladığımız günden bu güne yetim çocuklarla özel olarak ilgilenip, yüreklerindeki sıcaklık,yüzlerindeki tebessüm olmaya çalışıyoruz. ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir