oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google Vali Kılıç, Yeni Yılda Yetim Çocuklarla Beraber | Yardım Haberleri

Vali Kılıç, Yeni Yılda Yetim Çocuklarla Beraber

Sevgi Evlerinde kalan yetim çocuklarla yeni yılda Çorum Valisi Necmettin Kılıç bir araya geldi.

Sevgi evlerinde kalan çocukları eşi Necmiye Kılıç ile beraber ziyaret eden Vali Kılıç, çocuklarla çeşitle oyunlar oynadı ve hediyeler dağıttı. Çocuklarla yakından ilgilenen Necmiye Kılıç ve Vali Kılıç çocuklarla sohbet etti.

Türk milletinin dünyanın umudu ve kökü derinlerde olan bir devlet olduğunu belirten Vali Kılıç, “Biz  gücümüzü ve merhametimizi, köklerden aldığımız ve beslendiğimiz damarlara borçluyuz. O damarın başında şu gelir, 80 milyon anne ve babadır, yetimlerin babası 80 milyon insandır, yetim çocuklarımızın her biri bizim evladımızdır. Bizim medeniyetimizin kökü sevgidir dolayısı ile dünyanın bize her zaman bize ve anlayışımıza ihtiyacı vardır” dedi.

Vali Kılıç, yeni yıla girdiğimi gecede yetim çocuklara yılbaşı heyecanı yaşatmak onlarla oynamak onlarla beraber olmak, onların

başını okşamak onların özlediği sevgiyi ve şefkati onlara getirebilmek adına yetim çocuklarla bir araya geldiklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir