oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google Özalp İlçesinde Kömür Yardımı | Yardım Haberleri

Özalp İlçesinde Kömür Yardımı

Van’ın Özalp İlçesinde dar gelirli ailelere,  Özalp Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kömür yardımı dağıtımına başlandı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Zengin, toplamda 14 bin ton kömürün 2 Ocak 2018 itibari ile ilçe merkezi ve bağlı mahallelere tahsis edildiğini, bu kömürlerin 225 tonunun dağıtıldığını, geri kalanının da önümüzdeki aylar içerisinde dağıtılacağını söyledi.

Müdürü Abdullah Zengin, 2 Ocak itibari ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak kömür dağıtımına başladık. Kömür dağıtımları çekilen kura ile yapılan sıralamaya göre yapılıyor. Toplamda dağıtımını yapmayı planladığımız kömür  14 bin ton. Bu zamana kadar bir günde yaklaşık 225 ton kömürü dağıttık.

Gerekli şartları taşıyan ve Dosya başvurusu olmayan vatandaşlarımızın  başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Vatandaşlarımıza,  Vakıf olarak tüm personelimiz ile beraber en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir