oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google Filistin Acil Yardım Bekliyor | Yardım Haberleri

Filistin Acil Yardım Bekliyor

30 Mart’tan bu yana barışçıl göstericiler üzerine, Siyonist İsrail’in açtığı ateş sonrasında 100’ü aşkın Filistinli şehit oldu, binlerce kişi de yaralandı.

İnsani Yardım Vakfı İHH da yaralılar tıbbı yardım, hastanelere destek ve şehit ailelerine ise insani yardım ulaştırmak için harekete geçti.

Filistin’in dört bir yanında, Siyonist İsrail’in kurulduğu günden bu güne İsrail’in ablukası altında bulunan özellikle 2006 yılından bu yana Gazze Şeridi’nde insani kriz devam ediyor. İnsani Yardım Vakfı İHH ise hız kesmeden bölgedeki yardım çalışmalarına devam ediyor. İnsani Yardım Vakfı İHH ABD’nin Kudüs’e elçiliğini taşımasının ardından katil İsrail askerlerince Filistin’de çıkan olaylarda katledilen şehit ailelerine, ihtiyaç sahibi ailelere ve yaralılara acil koduyla Ramazan Ayında insani yardım ulaştırmak için harekete geçti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir