oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google melih siker oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google melih siker Engelli Vatandaşa Motorlu Araç | Yardım Haberleri

Engelli Vatandaşa Motorlu Araç

Çocukluğunda geçirdiği bir rahatsızlık nedeni ile yürüyemeyen 40 yaşındaki Cesim Akgün’e Muş’un Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı özel olarak dizayn edilebilen motorlu araç hediye etti.

40 yaşındaki Cesim Akgün’e, Hükümet konağı önünde gerçekleştirilen törende, engeliler için dizayn edilen motorlu araç hediye edildi.

Kaymakam Soner Kırlı, “engelli vatandaşın sorunlarını dinleyerek, ilçemizdeki engelli vatandaşları tespit çalışmasını Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızla birlikte başlattık.  Ve bu çalışmalar neticesinde tespit ettiğimiz engeli vatandaşlarımıza engelli aracı hediye edeceğiz.

Rahatça yürüyemediği için ilçemizdeki engelli vatandaşlarımızdan Cesim Akgün kardeşim bize geldi ve bizden engelli aracı talebinde bulundu. Bizde devletimizin sunduğu imkanlar çerçevesinde bu kardeşimize engelli aracı satın alıp getirttik. Kendisine hayırlı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir