fuck google fuck google fuck google fuck google fuck google fuck google Başkan Cahan’dan yardım ziyaretleri | Yardım Haberleri

Başkan Cahan’dan yardım ziyaretleri

Yeni doğmuş olan bebekleri, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve eşi Halime Cahan ile beraber ziyaret etti.

Başkan Cahan ile bir araya gelen 90 yaşındaki Kore Gazisi Hekmet Kaya ile 77 yaşındaki Nazire Gürpınar’ın İhtiyaçlarını gidermekte zorlanıyorlardı. “Vatandaşlarımızın sıkıntılarına bir nebzede olsa çare olamaya çalışıyoruz. Doğumdan, ölüme kadar,sosyal anlamda Uşak Belediyesi olarak her noktada biz varız” dedi.

Uşak Belediyesi yürüttüğü Gıda Yardımı,Hoş Geldin Bebek ve Ev Ziyaretleri gibi projelerle, yardım malzemelerini daha önceden belirlenmiş evlere götürüyor.İlk başta yeni doğmuş olan bebeklerin aileleri ziyaretin ardından 90 yaşındaki Kore Gazisi Hekmet Kaya’nın evine misafir gelindi. Ondan sonrada evinde bir başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılamakta büyük bir zorluk yaşayan 77 yaşındaki Nazire Gürpınar evinde ziyaret edildi.

Gidilen evlerdeki ailelerle yakından ilgilenen ve taleplerini bir bir dinleyen Başkan Cahan, beraberinde ekiplere talepler doğrultusunda gerekli talimatları verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir