fuck google fuck google fuck google fuck google fuck google fuck google Afrika’da Katarakt Ameliyatı Bağışları | Yardım Haberleri

Afrika’da Katarakt Ameliyatı Bağışları

Yeniden ışığa kavuşmanın sevinci…
IBS Katarakt ameliyatlarına devam ediyor…
IBS Derneği’nin Etiyopya’da başlattığı katarakt ameliyatları projesi hızla devam ediyor.Şehir merkezlerine uzak, kırsal bölgelerde yapılan ameliyatlarla, şimdiye kadar birçok fakir Etiyop’yalı yeniden gözlerine kavuştu.

Bölgedeki faaliyetleri kontrol etmek amaçlı, Etiyopya’da bulunan dernek Başkanı Mehmet Sever ameliyatlara bizzat katılarak incelemeler yaptı. Kırsal bölgelerde yaşayanların merkeze gidemedikleri için tedavi olma fırsatı bulamadıklarını söyleyen dernek başkanı Mehmet Sever “yaptığımız organizasyonla doktorların ve ameliyat gereçlerinin kırsal bölgelerde yaşayan halkın ayağına götürüldüğünü, böylelikle bir daha görmeyi hayal bile edemeyen yoksulların ameliyatlarının yaptırıldığını ve dualarının alındığını söyledi.”

Katarakt bölge halkının en büyük sorunlarından. İNŞALLAH Ameliyatlarımız yıl boyunca devam edecek. Bu noktada hayırseverlerimizin de desteğini bekliyoruz.”

IBS Derneği siz hayırseverlerin yardımları ile katarakt ameliyatları yaptırmaya devam ediyor. Bir kişinin iki gözünün ameliyat maaliyeti 100 dolar . IBS derneğinin bu güzel projesine destek vererek yoksul Afrikalıların yeniden gözlerine kavuşmalarını sağlayan hayırseverlere teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir