oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google 200 Yetim Aileye Yardım | Yardım Haberleri

200 Yetim Aileye Yardım

Gaziantep’te yaşamakta olan 200 yetim aileye, İyilikder ile Avrupa Yardım Vakfı işbirliği, nakdi yardım ve gıda yardımında bulundu.

Avrupa Yardım Vakfı ve İyilikder Gaziantep Şubesi işbirliği ile Gaziantep’te yetim ailelere her ay düzenli olarak yardımlarını sürdürüyor.

139 aileye İyilikder Yardım Koordinasyon Merkezinde düzenlenen yardım organizasyonunda, gıda, 1 aileye de nakdi yardım yapıldı. Gıda paketlerinin içinde çay, 2 kilogram fasulye, 2 kilogram nohut, 5 kilogram pirinç, 5 kilogram yağ ve 5 kilogram şeker bulunuyor.

Yapılan açıklamalara göre İyilikder Gaziantep Şubesi tarafından yetimlere özel önem verildiği ve yetim ailelere yönelik yardımların devam edeceği ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir